Czujnik przepełnienia szamba lub innego zbiornikaKiedy już będziemy mieć przy budynku zamontowany zbiornik na nieczystości, to pozostaje nam jedynie jego okresowe opróżnianie. Jak natomiast sprawdzić czy zbiornik jest już pełny? Oczywiście najprostszą metodą jest zsunięcie włazu i zerkanie do środka. Lecz to rozwiązanie jest często kłopotliwe, uciążliwe i nie miarodajne, gdyż nie zawsze widać, jaki jest dokładny poziom ścieków.

Dlatego w takim przypadku, idealnym rozwiązaniem są przewodowe czujniki napełnienia szamba. Dzięki ich zastosowaniu dokładnie wiemy, kiedy dany zbiornik będzie pełny. Dzięki temu, niewątpliwie unikniemy przykrych niespodzianek, gdy to nagle zbiornik nam się przepełni, wylewając ścieki na trawnik i rozpościerając wokół nieprzyjemny fetor. Przewodowy czujnik z pełną precyzją, poinformuje nas o tym 2-3 dni wcześniej, iż należy wezwać wóz asenizacyjny. Dokona tego wysyłając sygnał świetlny lub dźwiękowy, w zależności od wybrania przez nas odpowiedniej funkcji. Niektóre zaawansowane modele czujników napełnienia szamba, mają wbudowany system powiadamiania smsem. Można zatem ustawić bezpośrednie powiadomienie sms do firmy asenizacyjnej, która bez naszego pośrednictwa sama przyjedzie odebrać ściek!

Przewodowe czujniki do pomiaru poziomu ścieku, muszą być wyposażone jedynie w odpowiednią długość zwykłego kabla dwużyłowego. Do jednego z jego końców przytwierdza się zasilacz umieszczany w gniazdku elektrycznym, zaś do drugiego końca doczepia się tzw. sondę, którą następnie umieszcza się swobodnie w zbiorniku. Kiedy ściek dotrze do bolca sondy, robi się najzwyklejsze zwarcie i czujnik wtedy się załącza.

Takie urządzenie świetnie nadaje się nie tylko do domków sezonowych, gdzie korzystanie z łazienki odbywa się w nieregularnych okresach, lecz wspaniale nadaję się również w przypadku budynków użytkowanych całorocznie. W komplecie, oprócz czujnika, znajdziemy: sondę, zasilacz, oraz prostą, obrazkową instrukcję montażu i obsługi tegoż urządzenia. Po więcej informacji zapraszamy bezpośrednio na stronę producenta www.hpd.com.pl. Ew. do nas - aktualnie mamy promocję, kupując zbiornik na szambo w naszej firmie czujnik otrzymasz za 1/3 ceny!

Cenniki i wymiary do wydruku

Kliknij i wydrukuj ulotkę!

Zapisy z wyprzedzeniem


PILNE AKTUALNOŚCI - odwiedzaj naszą stronę i łap promocje! Wiadomość dla Klientów30 Maj 2023 planujemy transport w okolicach Piła do 100km, mamy miejsce na 1 zbiornik, udzielimy korzystnego rabatu - zadzwoń
31 Maj 2023 planujemy transport w okolicach Rawicz do 100km, mamy miejsce na 1 zbiornik, udzielimy korzystnego rabatu - zadzwoń
5 czerwca planujemy transport w okolicy Grudziąza, mamy miejsce na 2 zbiorniki, zadzwoń umów transport.
Jeśli zawiodła Cię jakaś firma, czekasz tygodniami, kolejny raz zepsuł się im samochód - zadzwoń do nas: 510 938 300 - zapisz numer i zapytaj o transport błyskawiczny! ABC Szamba & Piwniczki betonowe
-->

Nasza witryna internetowa uzywa ciasteczek (ang. cookies) - zgodnie z prawem.
Nie dziękuje - zamknij to okienko

Wiadomość została poprawnie wysłana.

Czy chcesz abyśmy oddzwonili do Ciebie w innym terminie? Podaj swój numer telefonu i napisz preferowany dzień oraz godzinę do kontaktu.
Możesz również zapytać o cenę zbiornika a zamiast telefonu wpisać adres email, odpowiemy na Twoje zapytanie.
Możesz teraz też pobrać i wydrukować ulotkę i oddzwonić w wolnej chwili - kliknij tutaj!

Numer telefonu lub adres email

Preferowany dzień oraz godzina kontaktu jeśli mamy dzwonić.