Szambo betonowe jedno czy dwukomorowe?Od 20 lat od kiedy zajmujemy się produkcją i sprzedażą szamb betonowych nie ma dnia kiedy ktoś nie zadzwoni i nie zapyta:
  • "Jakie szambo betonowe wybrać?"
  • "Jedno czy dwukomorowe?"
  • "Czym się różni szambo jedno od dwukomorowego?"
Bez wątpienia znajdując się na tej stronie, również się zastanawiasz nad tym faktem. Osoba która do tej pory nie miała styczności z szambem betonowym nie musi tego wiedzieć - od tego jesteśmy my aby tłumaczyć:

Szambo jednokomorowe różni się tym od dwukomorowego że wewnątrz szamba mieszczą się wszystkie ścieki razem, grube, rzadkie i takie rozwiązanie jest najlepsze jeśli po nasze ścieki przyjeżdża szambiarka czytaj wóz asenizacyjny.

Jeśli natomiast ścieki chcemy w pewien sposób odprowadzić do gruntu wtedy lepszy będzie zbiornik dwukomorowy - wtedy w pierwszej komorze zbierają się grube ścieki a do drugiej przelewa się sama woda - wtedy tą wodę można łatwiej odprowadzić za pomocą systemów drenarskich. Oczywiście aby legalnie to zrobić potrzebne będą bakterie do szamba aby odpowiednio oczyściły ścieki.

Podsumowując jaki zbiornik wybrać? Jeśli chcemy się bawić w systemy drenarski czy też zwykłe pompy do pozbywania się ścieków to warto zainwestować 200zł więcej w zbiornik dwukomorowy, jeśli nie idziemy tym tropem i chcemy aby szambiarka zabierała nasze ścieki wtedy wiadomo tylko 1 komorowy zbiornik będzie dla nas najlepszy!

Cenniki i wymiary do wydruku

Kliknij i wydrukuj ulotkę!

Zapisy z wyprzedzeniem


PILNE AKTUALNOŚCI - odwiedzaj naszą stronę i łap promocje! Wiadomość dla Klientów30 Maj 2023 planujemy transport w okolicach Piła do 100km, mamy miejsce na 1 zbiornik, udzielimy korzystnego rabatu - zadzwoń
31 Maj 2023 planujemy transport w okolicach Rawicz do 100km, mamy miejsce na 1 zbiornik, udzielimy korzystnego rabatu - zadzwoń
5 czerwca planujemy transport w okolicy Grudziąza, mamy miejsce na 2 zbiorniki, zadzwoń umów transport.
Jeśli zawiodła Cię jakaś firma, czekasz tygodniami, kolejny raz zepsuł się im samochód - zadzwoń do nas: 510 938 300 - zapisz numer i zapytaj o transport błyskawiczny! ABC Szamba & Piwniczki betonowe
-->

Nasza witryna internetowa uzywa ciasteczek (ang. cookies) - zgodnie z prawem.
Nie dziękuje - zamknij to okienko

Wiadomość została poprawnie wysłana.

Czy chcesz abyśmy oddzwonili do Ciebie w innym terminie? Podaj swój numer telefonu i napisz preferowany dzień oraz godzinę do kontaktu.
Możesz również zapytać o cenę zbiornika a zamiast telefonu wpisać adres email, odpowiemy na Twoje zapytanie.
Możesz teraz też pobrać i wydrukować ulotkę i oddzwonić w wolnej chwili - kliknij tutaj!

Numer telefonu lub adres email

Preferowany dzień oraz godzina kontaktu jeśli mamy dzwonić.